Alla ledare i Bengtsfors Gymnastikklubb - Gymmix visar regelbundet upp utdrag ur belastningsregistret. 

 

Som ledare i föreningen får du träna på våra gruppträningspass, delta i våra aktiviteter, gå utbildningar inom ditt område. Du får träningskläder regelbundet samt ett arvode för de pass du leder. 

Styrelse & Ledare

Julia Eriksson - sekreterare & ledare

0730- 64 17 55 | I styrelsen sedan: 

Grupper: Stor & Liten

 

Utbildningar

  • Baskurs barn & ungdom - 2007
  • Trampett Barn & Ungdom - 2011
  • Trampett steg 1 - 2011
  • Administrativa utbildningar: SISU, IdrottOnline, SportAdmin, Skatteverket osv. 
  • Bamsegympa grund, 2019

Malin Persson - kassör & ledare

0702- 16 02 20 | I styrelsen sedan:

Grupper: Styrka med Bengtsfors IF herrar

Utbildningar

  • Barn och ungdomsexpressen -  2006
  • Baskurs barn & ungdom med fördjupning
  • Trampett barn & ungdom - 2011
  • Trampett steg 1 - 2011
  • Teori steg 1 trampett - 2015
  • Trampett steg 2 - 2015
  • Aerobic Weekends - 2014
  • Administrativa utbildningar: SISU, IdrottOnline, SportAdmin, Skatteverket osv. 

SaraKristoffersson - ledamot & ledare

I styrelsen sedan: 

0703- 27 54 43

Grupper: Body Circle, Styrka med Bengtsfors IF herrar

 

Utbildningar

  • Administrativa utbildningar: SISU, IdrottOnline, SportAdmin, osv.

Petra Backman

I styrelsen sedan: 2019
0734 16 99 69

 

Grupper: Knattar

 

Utbildningar:

  • Baskurs barn och ungdom - 2018

Sandra Sannebro

 

I styrelsen sedan: 2019

Grupper: Knattar

 

Utbildningar:

 

Ibadete Peci

I styrelsen sedan: 2019
0707- 67 97 78

 

Utbildningar:

  • Baskurs barn och ungdom - 2018

Johanna Samuelsson

I styrelsen sedan: 2019


 

Utbildningar:


Ledare

Stefan Danielsson

0722- 08 36 30

Trampett

 

Utbildningar:

  • Baskurs barn & ungdom - 2002
  • Steg 1 trampett - 2002
  • Teori steg 1 trampett - 2015
  • Trampett steg 2 - 2015
  • Matta & Airtrack - 2018

Eva Grete Woldberg

0706- 07 72 24

 

Utbildningar:

  • Aerobic Weekends - 2014

Johan Jansson

0768- 28 80 17

Trampett

 

Utbildningar:

  • Baskurs barn & ungdom - 2002
  • Trampett steg 1 - 2002
  • Matta & Airtrack - 2018

Rebecca Thorn

0735- 04 06 11

 

Utbildningar:

  • Yoga - 2017

Linda Eriksson

0727- 17 50 14

 

Grupper:

 

Utbildningar:

  • Baskurs barn och ungdom - 2012
  • Funktionell styrka

Ulrica Bergström

 

Grupper:

 

Utbildningar:

Hanna Berndtsson - ledare

0703- 69 08 21

Grupper: Stor & Liten

 

Utbildningar

  • Baskurs barn & ungdom - 2018
  • Administrativa utbildningar: SISU, IdrottOnline, SportAdmin, osv.
  • Bamsegympa grund, 2019

Tove Blomsten

 

Grupper: Global Yoga

 

Utbildningar:

  • Global Yoga